Jdi na obsah Jdi na menu
 


SOUTĚŽ: Vstupenky na premiéru Twilight Nový měsíc

3. 11. 2009

Upírská sága, natočená podle bestsellerů Stephenie Meyerové , která se rychle stala velkým mezinárodním fenoménem a okamžitě získala širokou skupinu fanoušků po celém světě, přichází se svým druhým pokračováním. Na stránkách MTV je nyní soutěž o vstupenky na prémiéru Twiligt. A o čem bude?

 Poté, co se Bella zotaví z útoku upíra, který ji málem stál život, chystá se s Edwardem a jeho rodinou oslavit své 18. narozeniny. Nešťastnou náhodou se však Bella při oslavě poraní a pohled na čerstvou krev je pro rodinu Cullenových až příliš lákavý. Rozhodnou se pro Bellino bezpečí opustit městečko Forks. To však Belle zlomí srdce. Už se zdá, že se ze svého smutku nikdy nedostane, ale nový smysl života překvapivě nachází v nezodpovědném chování a stále hlubším přátelství s Jakobem Blackem. Nebezpečí však na ni stále číhá v různých podobách.

 Hrají:
Kristen Stewart (Bella Swanová), Robert Pattinson (Edward Cullen), Taylor Lautner (Jacob Black), Ashley Greene (Alice), Peter Facinelli (Dr. Cullen), Billy Burke (Charlie Swan), Dakota Fanning (Jane) ad.
Režie: Chris Weitz

 www.twilightsaga.cz

 

Premiéra 26. listopadu 2009


Soutěžit můžeten na http://mtv.nova.cz/clanek/novinky/premiera-filmu-twilight-saga-new-moon.html, kde je vedle článku panel Soutěž.


Zdroj: mtv.cz, foto mtv.com

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář